74 81 81 877 biuro@tartak-budzow.pl

Menu

O nas

Dowiedz się więcej o naszej firmie

W

Wyroby drewniane: deska tarasowa, tarcica oraz wiele więcej. Jesteśmy firmą rodzinną prowadzoną z wielką pasją, oraz zaangażowaniem założoną już w 1997 roku przez Panią Joannę i Pana Andrzeja Mackiewicz. Firma mieści się na Dolnym Śląsku w powiecie ząbkowickim, w miejscowości Budzów. Zajmujemy się przerobem zarówno drewna liściastego i iglastego. Na początku naszej działalności głównie trudniliśmy się produkcją więźb dachowych, desek tarasowych oraz tarcicy stolarskiej. Dzięki ciągłym inwestycjom , obecnie dysponujemy już nowoczesnymi maszynami.

S

Starając się nie odstawać od innych firm z tej branży, nieustannie podnosimy jakość naszych usług oraz wprowadzamy nowe technologie umożliwiające sprawną i szybką realizację zamówień. Podejmujemy się zarówno indywidualnych zleceń, jak i jesteśmy zainteresowani nawiązywaniem długoletniej współpracy z innymi firmami.

N

Nową ideą naszej firmy jest zapewnienie klientowi kompleksowej obsługi inwestycji w zakresie dostaw drewna (deski szalunkowej, więźby dachowej oraz niezbędnych elementów drewnianych ) , jak i późnej elementów wykończeniowych z drewna (deski podłogowej, elewacyjnej, tarasowej, deski modrzewiowe na taras, schodów, parapetów, drzwi...).

Zapraszamy do współpracy

Właściciele i załoga 

Główne usługi

Tarasy100%

Podłogi 100%

Elewacje100%

Stolarnia100%

Tarcica100%

Kantówka więźby dachowe 100%


Nasi klienci